Close

רשימת הזוכים בפרסי המשחק לשנת 2015

פרסי המשחק השניים השנייה הגיעו. במהלך המופע השנה, המארגנים יחלקו מעל 20 פרסים למפתחים ולחברי קהילת המשחקים.

מרבית המועמדים והזוכים נקבעו על ידי חבר מושבעים של כמה עשרות עיתונאים. כפי שצוין להלן, שישה פרסים מוסדרים בקולות אוהדים.

הנה הזוכה עבור כל פרס. אנו נעדכן את הרשימה במהלך הטקס ככל שיוכרזו זוכים נוספים.

משחק השנה
  • (FromSoftware / Sony Computer Entertainment)
  • Fallout 4 (אולפני משחקים של בת'סדה / Bethworksda Softworks)
  • Metal Gear Solid V: Pantom Pain (Kojima Productions / Konami)
  • (נינטנדו)
  • The Witcher 3: Wild Hunt (CD Projekt Red / Warner Bros Interactive Entertainment) -זוֹכֵה
מפתח השנה
  • אולפני המשחק בת'סדה
  • CD Projekt Red -זוֹכֵה
  • מאת תוכנה
  • קוג'ימה הפקות
  • נינטנדו
המשחק העצמאי הטוב ביותר
  • Axiom Verge (Tom Happ)
  • הסיפור שלה (סם בארלו)
  • אורי והיער העיוור (אולפני מון)
  • ליגת הרוקטות (Psyonix) -זוֹכֵה
  • Undertale (tobyfox)
המשחק הנייד / כף היד הטוב ביותר
  • Downwell (Moppin / Devolver Digital)
  • (אולפני המשחק בת'סדה | התנהגות אינטראקטיבית / בת'סדה סופטוורקס)
  • לארה קרופט GO (Square Enix Montreal / Square Enix) -זוֹכֵה
  • Monster Hunter 4: Ultimate (Capcom)
  • Pac-Man 256 (Hipster Whale / Bandai Namco Entertainment)
הנרטיב הטוב ביותר
  • הסיפור שלה (סם בארלו) -זוֹכֵה
  • (DONTNOD Entertainment / Square Enix)
  • (משחקי TellTale)
  • The Witcher 3: Wild Hunt (CD Projekt Red / Warner Bros Interactive Entertainment)
  • עד עלות השחר (משחקים סופר-מסיביים / סוני בידור למחשבים)
הכי טוב לאמנות
  • (אולפני רוקסטדי / בידור אינטראקטיבי של וורנר ברוס)
  • מורחב דם (FromSoftware / Sony Computer Entertainment)
  • Metal Gear Solid V: Pantom Pain (Kojima Productions / Konami)
  • אורי והיער העיוור (אולפני מון / אולפני מיקרוסופט) -זוֹכֵה
  • The Witcher 3: Wild Hunt (CD Projekt Red / Warner Bros Interactive Entertainment)
הציון / פסקול הטוב ביותר
  • Fallout 4 (אולפני משחקים של בת'סדה / Bethworksda Softworks)
  • הילה 5: שומרים (343 תעשיות / אולפני מיקרוסופט)
  • Metal Gear Solid V: Pantom Pain (Kojima Productions / Konami) -זוֹכֵה
  • אורי והיער העיוור (אולפני מון / אולפני מיקרוסופט)
  • The Witcher 3: Wild Hunt (CD Projekt Red / Warner Bros Interactive Entertainment)
ההופעה הכי טובה
  • אשלי ברץ 'בתפקיד קלואי פרייס (החיים מוזרים)
  • קמילה לדינגטון בתפקיד לארה קרופט (עליית קבר ריידר)
  • דאג קוקל כגרלט (המכשף 3: ציד פראי)
  • מארק המיל בתפקיד הג'וקר (באטמן: Arkham Knight)
  • ויוה זייפרט (סיפורה) -זוֹכֵה
פרס משחקים לשינוי
  • סיבלה (נינה פרימן)
  • הסיפור שלה (סם בארלו)
  • החיים מוזרים (DONTNOD Entertainment / Square Enix) -זוֹכֵה
  • שקיעה (סיפור סיפור)
  • Undertale (tobyfox)
היורה הטוב ביותר
  • Call of Duty: Black Ops 3 (Treyarch / Activision)
  • הגורל: המלך שנלקח (בונגי / אקטיביזציה)
  • הילה 5: שומרים (343 תעשיות / אולפני מיקרוסופט)
  • Splatoon (נינטנדו) -זוֹכֵה
  • מלחמת הכוכבים Battlefront (DICE / Electronic Arts)
משחק האקשן / הרפתקאות הטוב ביותר
  • (Ubisoft קוויבק / Ubisoft)
  • באטמן: ארקהם נייט (אולפני רוקסטדי / בידור אינטראקטיבי של וורנר ברוס)
  • Metal Gear Solid V: Pantom Pain (Kojima Productions / Konami) -זוֹכֵה
  • אורי והיער העיוור (אולפני מון / אולפני מיקרוסופט)
  • (Crystal Dynamics / אולפני מיקרוסופט)
משחק התפקידים הטוב ביותר
  • מורחב דם (FromSoftware / Sony Computer Entertainment)
  • Fallout 4 (אולפני משחקים של בת'סדה / Bethworksda Softworks)
  • עמודי הנצח (Obsidian Entertainment / Paradox Interactive)
  • The Witcher 3: Wild Hunt (CD Projekt Red / Warner Bros Interactive Entertainment) -זוֹכֵה
  • Undertale (tobyfox)
משחק הלחימה הטוב ביותר
  • גילטי הילוך Xrd –SIGN– (Arc System Works / Aksys Games)
  • (אולפני NetherRealm / בידור אינטראקטיבי של וורנר ברוס) -זוֹכֵה
  • עליית הגלגולים (Bandai Namco Entertainment)
  • רעם עולה (בידור קורן)
המשחק המשפחתי הטוב ביותר
  • דיסני אינפיניטי 3.0 (אולפני Avalanche / אולפני Disney Interactive)
  • LEGO Dimensions (Traveller's Tales / Warner Bros Entertainment Interactive)
  • Skylanders: SuperChargers (Visions Vicarious | אולפני Beenox / Activision)
  • Splatoon (נינטנדו)
  • Super Mario Maker (נינטנדו) -זוֹכֵה
משחק הספורט / מירוץ הטוב ביותר
  • FIFA 16 (EA קנדה / אמנויות אלקטרוניות)
  • פורזה מוטורספורט 6 (פנה 10 אולפנים / אולפני מיקרוסופט)
  • NBA 2K16 (מושגים חזותיים / ספורט 2K)
  • כדורגל Pro Pro Evolution 2016 (PES Productions / Konami)
  • (Psyonix) -זוֹכֵה
רב משתתפים הטוב ביותר
  • Call of Duty: Black Ops 3 (Treyarch / Activision)
  • (בונגי / אקטיביזציה)
  • הילה 5: שומרים (343 תעשיות / אולפני מיקרוסופט)
  • ליגת הרקטות (Psyonix)
  • Splatoon (נינטנדו) -זוֹכֵה
המשחק הכי צפוי*
  • (משחקי גרילה / Sony Entertainment Entertainment)
  • No Man ’ s Sky (Hello Games) -זוֹכֵה
  • הפסקה קוונטית (Remedy Entertainment / אולפני מיקרוסופט)
  • השומר האחרון (GenDesign / Sony Computer Entertainment)
  • Uncharted 4: A Thief ’ s (Naughty Dog / Sony Entertainment Entertainment)
שחקן השנה ב- eSports*
  • Kenny “ KennyS ” שרוב (Counter-Strike Global Offensive / EnVyUs Team) -זוֹכֵה
  • לי “ פאקר ” סאנג היוק (ליגת האגדות / SK טלקום T1)
  • Olof “ olofmeister ” Kajbjer (Counter-Strike Global Offensive / Fnatic)
  • פיטר “ ppd ” דייגר (Dota 2 / גאונים רעים)
  • Syed Sumail “ Suma1L ” חסן (דוטה 2 / גאונים רעים)
צוות השנה של eSports*
  • גאון מרושע
  • Fnatic
  • משחקים אופטיים -זוֹכֵה
  • צוות SoloMid
משחק השנה של eSports*
  • Call of Duty: Warfare Advanced (משחקי פטיש / אקטיביזציה)
  • Counter-Strike: Global Offensive (Valve) -זוֹכֵה
  • (שסתום)
  • הרתסטון (Blizzard Entertainment)
  • League of Legends (משחקי מהומות)
גיימר פופולרי*
  • סך הכל ביסקוויט
  • כריסטופר & מונטקריסטו ” מייקלס
  • גרג מילר -זוֹכֵה
  • מרקפילר
יצירת המעריצים הטובה ביותר*
  • GTA V - יעדים (מפעיל Hoodoo)
  • GTA אמיתי (Corridor Digital)
  • (אולפני פריזמה) -זוֹכֵה
  • Super Mario Maker e-Reader Levels (Baddboy78 / theycallmeshaky)
  • (קהילת עווית)
* - נקבע על ידי הצבעה של אוהדים.